Služby

Služby jen pro vás

Preventivní stomatologie

Zdraví Vašich zubů je pro nás na prvním místě “Čistý zub neonemocní”

Preventivních prohlídek se nemusíte obávat, pokud je podstupujete pravidelně jednou za půl roku. Umožní nám včasné odhalení problému a zaručí nejen vyšší úspěšnost léčby, ale samotné ošetření je i mnohem jednodušší a méně finančně náročné. 
 
Preventivní stomatologie obnáší:

Vstupní vyšetření
Preventivní prohlídky včetně rentgenových snímků
Pravidelné návštěvy dentální hygieny
Programy pro nejmenší – fluoridace, pečetění

Preventivní stomatologie

Dentální hygiena

Hraje velmi důležitou roli v péči o zdraví dutiny ústní. V prevenci zubních kazů, zánětů dásní, parodontitidy. V průběhu ošetření dochází k odstranění pigmentací, bakteriálních povlaků, léčbě již probíhajících zánětů dásní, odstranění kamene nad dásněmi i pod dásněmi, léčbě parodontitid. Naučíte se používat správné pomůcky pro hygienu prováděnou doma a správnou techniku. Pravidelná návštěva dentální hygieny se pro Vás stane příjemným zážitkem a povede k dlouhodobě zdravému, kvalitnímu a krásnému chrupu.

"Jen to nejlepší pro naše pacienty"

K ošetření používáme přístroj Airflow Prophylaxis Master švýcarské firmy EMS, který patří v současnosti k nejmodernějším na světovém trhu. Je minimálně invazivní, maximálně preventivní. Jedná se o kombinovaný přístroj. Který umožňuje jak „naddásňové“ ošetření, tak i „poddásňové“ ošetření s unikátní a patentovanou technologií Perio Flow. 

Pro objednání pište sms na telefonní číslo  +420 730 705 800

Dentální hygiena

Bělení zubů

Pokud máte zuby zdravé, pravidelně podstupujete preventivní prohlídky a navštěvujete svou dentální hygienistku, zbývá už jen „třešnička na dortu“ a tou je v dnešní době bělení zubů. Bělení zubů je naprosto bezpečné, pokud se provádí pod odborným dohledem.  Díky němu můžete dosáhnout o několik odstínů bělejších zubů. Ideální techniku bělení Vám určitě poradíme. Dohodneme se, jestli je pro Vás vhodné domácí či ordinační bělení, nebo jejich kombinace.

Bělení zubů

Estetická stomatologie

„Chcete mít krásný úsměv? S námi je to hračka“
Mezi estetickou stomatologii dnes počítáme: bělení zubů, estetické výplně, korunky, fazety, můstky, dentální šperky. Jsou to veškeré úkony, kterými můžeme dosáhnout dokonalosti Vašich zubů.

Estetická stomatologie

Protetika

Cílem protetického ošetření je nahradit chybějící část zubu, zub jako celek popřípadě skupinu několika zubů.

Zubní (protetické) náhrady dovolují vylepšit tvar zubu, jeho barvu, popřípadě sklon zubu. U rozsáhlých rekonstrukcí chrupu je také možné upravit výšku a typ skusu.

Při ošetření můžeme zhotovit jak fixní, tak i snímatelnou protetiku a to s ohledem na konkrétní potřeby a přání pacienta, a to s maximálním důrazem na estetiku a dlouhodobou funkčnost zubních náhrad. Jsme schopni docílit maximální spokojenosti našich pacientů, díky používání nejkvalitnějších materiálů současnosti a spolupráci s renomovanými zubními laboratořemi, které pro nás zhotovují veškeré protetické práce pro naše pacienty.

Protetika

Endodoncie

V případě, že zub odumře, nebo je z jiného důvodu potřeba ošetřit jeho kořenový systém, je cílem tohoto ošetření zaplnit kořen po špičku tak, aby nezůstal uvnitř kanálku žádný prostor, kde by se mohly množit bakterie a dávat tak podnět k vzniku periapikálního zánětu (tzv.váčku). K práci využíváme endomotor Gold Reciproc s integrovaným apexlokátorem, který patří v současné chvíli k nejmodernějším. Při práci neustále víme, kde přesně se v kořenu pohybujeme. Zakončením samotného ošetření je zaplnění kanálku technikou laterální kondenzace, která je stále uznávána jako jedna z nejspolehlivějších. Je to technika plnění kořenového kanálku pomocí tenkých gutaperčových čepů, které jsou nakondenzovány vedle sebe a slepeny dohromady speciální inertní epoxidovou pryskyřicí (sealer).

Endodoncie

Estetická dermatologie

Nejlepším módním doplňkem je krásný úsměv. Pokud už ale investujete do zdravých a zářivých zubů, možná budete chtít malinko poupravit i jiné nedokonalosti. Mít úsměv nejen krásný, ale i šťastný. Naši klienti jsou z výsledků nadšení, protože je omlazují, ale najednou jim chybí ještě něco dalšího. A co všechno umíme? Vyhladit vrásky, zvýraznit rty, celkově omladit tvář, pomoci Vám cítit se spokojeně.

Objednejte se na konzultaci, dozvíte se více. Pro objednání pište sms na telefonní číslo +420 723 857 600

Estetická dermatologie

Naše produkty

Hyaluron N-Medical
Je to čistá bioaktivní́ kyselina hyaluronová k vnitřnímu užívání, která́ se získává́ z laboratoří ve Švýcarsku. Její unikátností je 100% využitelnost v organismu.

Má mnoho pozitivních účinků: hydratuje kůži, tkáně a sliznice. Zvyšuje produkci slin, zlepšuje hydrataci oka, má vynikající účinky při kloubních bolestech. Jejich účinků se využívá také v gynekologii, urologii. Podporuje doplňování kys.hyaluronové při její ztrátě vlivem slunečního záření. 
Je základem při používání nejrůznější kosmetiky na suchou kůži, využívání různých estetických omlazovacích procedur - laser, mezoterapie, při výplních kyselinou hyaluronovou.

 

Vysoce účinná ústní voda a ústní gel

Předcházejte parodontitidě a vzniku zubního kazu správným čištěním zubů a používáním vhodných produktů pro dezinfekci dutiny ústní. Náležitou hygienu při prevenci i akutních obtížích zajistí výrobky z obsahem chlorhexidinu, látkou vysoce účinnou proti velkému množství choroboplodných zárodků, jako jsou bakterie, viry či plísně.

 

Cleandent Gel

 • Doporučená předními stomatology
 • Cílená péče při parodontitidě a akutních obtížích
 • Díky aplikátoru snadno a přesně dávkujete
 • Nedochází k plošnému zabarvování zubů a změnám chuti
 • Produkt vývoje kliniky Asklepion
 • Obsah 7 ml

 

Ústní voda Cleandent

 • Vhodné při parodontitidě, krvácení z dásní a při zánětech
 • Pomáhá při zápachu z úst
 • Skvělá po stomatologických a ORL výkonech, pomáhá předcházet komplikacím
 • Maximálně šetrná
 • Ústní voda kliniky Asklepion s 20 letou tradicí
 • Objem 300 ml

 

Naše produkty

Nabídka spolupráce pro lékaře a firmy

NOVINKA
Od dubna 2022 k nám můžete své pacienty posílat také 
na chirurgické i prosté extrakce zubů. Jsme připraveni jim poskytnout nadstandardní ošetření v oblasti dentoalveolární chirurgie. Ošetření je bezbolestné 
provádí se v předem smluvený čas v klidném 
a komfortním prostředí.

Výkony bude provádět MUDr.et MUDr. Marek Vlk Ph.D., stomatochirurg, vedoucí lékař lůžkového oddělení Stomatologické kliniky - maxilofaciální (ústní, čelistní a obličejové) chirurgie Všeobecné fakultní nemocnice a I. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a vedoucí lékař Centra fotonické medicíny Všeobecné fakultní nemocnice a I. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy, kde působí také jako pedagog. 

Pro objednání pište sms na telefonní číslo +420 730 705 800, nebo e-mail na objednavky@unicadent.cz 

Dentální hygiena pro Vaše pacienty
K ošetření používáme přístroj Airflow Prophylaxis Master švýcarské firmy EMS, který patří v současnosti k nejmodernějším na světovém trhu. Umožňuje jak supragingivální ošetření, tak i subgingivální ošetření s unikátní a patentovanou technologií Perio Flow. Naše hygienistky pracují systémem GBT. Pro objednání pište sms na telefonní číslo +420 730 705 800, nebo e-mail na objednavky@unicadent.cz 

OPG snímky
Milý kolegové a kolegyně. Aktuálně bychom Vám rádi nabídli možnost zhotovení OPG snímků pro Vaše pacienty. Naše pracoviště je vybaveno novým panoramatickým rentgenem Sirona Orthophos XG s digitálním zpracováním obrazu. Nemusíte se bát žádných dalších administrativních úkonů, je to jednoduché. Snímek Vám zašleme elektronicky poštou v zašifrované podobě. Pro objednání pište sms na telefonní číslo  +420 724 486 514.

 Nabídka pro firmy
„Se zdravým úsměvem, jde práce lépe“
Poskytujeme ošetření pro zaměstnance v rámci benefitů. Rozsah služeb je široký, pro bližší informace: kohoutova@unicadent.cz 

Nabídka spolupráce pro lékaře a firmy
Chcete se objednat?

V případě, že jste se rozhodli nás navštívit, zarezervujte si svůj termín jednoduše tlačítkem rezervace a vyplněním krátkého formuláře tak, abychom věděli, jak nejlépe Vám můžeme pomoci.